Shitet dhe jepet me Qera Komuna e Parisit

€800
Shitje dhe Qera
SKU: qd106
Llojet e pronës: Komerciale

Tiparet

  • Pallat i Ri

Pershkrimi

Komuna Parisit

Shitet dhe jepet me Qera  450m2 kati 1

Ambjent i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Shitet 800 Eur/m2

Qera  3 Eur/m2

I diskutueshem.