Shitet dhe jepet me qera 250m2 9 kateshet

€425,000
Shitje dhe Qera
SKU: Trd101
Llojet e pronës: Komerciale

Tiparet

  • Pallat i Ri

Pershkrimi

Tek 9-kateshet afer Prokurorise se Pergjithshme

Jepet ambjent biznesi 250m2 kati -1

Ne shitje 1700Eur/m2 dhe me qera 1200 Eur/muaj.

Cmimi I diskutueshem