Shitet Apartament 2+1 Dublex Liqeni i Thate

€97,501
Shitje
SKU: TrA006
Llojet e pronës: Apartment / 2+1

Tiparet

  • Me Ashensor
  • Pallat i Ri

Pershkrimi

Liqeni I thate

Apartament  Dublex  2+1 / 130m2 kati 4-5

E organizuar ne ambjent  ne katin e 1 ndejte +  gatimi ,  tualet, ballkon,

ne katin e 2 jane  2 dhoma  gjumi , 1 tualet, ballkon.

Orjentimi Lindje me pamje shume te bukur dhe me drite.

750Eur / m2  I diskutueshem!