Shitet Apartament 2+1 Liqeni i Thate

€79,000
Shitje
SKU: TrA004
Llojet e pronës: Apartment / 2+1

Tiparet

  • Me Ashensor
  • Pallat i Ri

Pershkrimi

Liqeni i thate

Shitet Apartament 2+1 / 113 m2 kati 4
E organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete me dritare, 2 ballkone , ambjent ndejtje + gatimi.
Orjentimi Lindje-Perendim . Hyrje me drite dhe pamje shume te bukur.

700Eur/m2