Shitet Apartament 2+1 9 kateshet

€117,600
Shitje
SKU: TrA001
Llojet e pronës: Apartment / 2+1

Tiparet

  • Me Ashensor
  • Pallat i Ri

Pershkrimi

Tek 9-kateshet afer Prokurorise se Pergjithshme

Shitet Apartament 2+1 / kati 2 , 98m2
Aparatamenti eshte I organizuar ne ambjent gatimi dhe ndenje, 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor, ballkon. 1200Eur/m2

I diskutueshem