Jepet me Qera Apartament 3+1 Fusha Aviacionit

€300
Qera
SKU: qa006
Llojet e pronës: Vila / Shtepi Private

Pershkrimi

Fusha Aviacionit

Jepet me qera 3+1, 140 m2 kati 1 i nje vile

Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, ambjent ndejtje, guzhine e vecante, koridor, tualet.

E mobiluar ne kushte ne mira. Ambjenti perjashte eshte i gjelberuar dhe me peme.

300 Eur/ muaj