Jepet me Qera Rruga e Durresit

€230
Qera
SKU: qa010
Llojet e pronës: Apartment / 1+1

Tiparet

  • Pallat Ekzistues

Pershkrimi

Rr: Durresit

Jepet me qera apartament 1+1 kati 1

Apartamenti organizohet ne dhome ndejtje, ambjent gatimi, tualet, ballkon dhome gjumi, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne kushte shume te mira.

30.000 lek/muaj