Shitet Toke Kavaje

€65,000
Shitje
SKU: ref002
Llojet e pronës: Toke

Pershkrimi

 

Kavaje – Doman

Shitet toke buze detit  900 m2

Orjentim Lindje-Jug-Veri

Me certifikate pronesie.

65000 Eur i diskutueshem dhe me mundesi nderrimi.